ARTIKUJT E FUNDIT

Skuadra e “Skënderbeu” Huazon Një Tjeter Futbollist

Skudra korçare ka luksin që edhe të huazojë futbollistë , këtë herë është një tjetër talent që do të huazohet në kampionatin kosovar . Shend Kelmendi talenti i ardhur...

Përfundon sot takimi maratonë Bushati – Kotzias në Korçë

Përfundon takimi maratonë Bushati-Kotzias në Korçë Ka përfunduar takimi 3 ditor në Korçë mes ministrit të Jashtëm të Shqipërisë Ditmir Bushati dhe homologut të tij grek Nikos Kotzias. Sot u zhvillua raundi...
video

Rriten cmimet në tregun e fruta-perimeve

https://www.youtube.com/watch?v=mF7W_xJy1L8&feature=share
video

Bushati Kotzias takohen në Korçë

https://www.youtube.com/watch?v=WcRUCoCF_lo&feature=share

Kotzias pritet me protesta: Bushati mos hajë drekë e darka nëpër Boboshticë, djemtë tanë...

Kotzias pritet me protesta: Bushati mos hajë drekë e darka nëpër Boboshticë, djemtë tanë në Greqi po i varrosin Ministri i Jashtëm i Greqisë Nikos Kotzias është pritur me protesta...
video

Nespor largohet, Skënderbeu shpëton 75 mijë euro

https://www.youtube.com/watch?v=JTY65YX3fhg&feature=share