ARTIKUJT E FUNDIT

Korce: ↙️Shitet Mercedes-Benz C200 Nafte e 2002.

↙#SHITET 🚗 Marka/Modeli: Mercedez-Benz C200 📆 Viti: 2002 ⛽ Karburanti: Nafte 🕹 Transmisioni: Automatike 🛃 Dogana: e Paguar 💶 Cmimi: 3.300€ ☎ Telefon: 0682253566 🗺 Vendodhja: Korce 🆔🔗 Nr.Njoftimi: 4845 📜 Pershkrim shtes: Ne gjendje Shume te mire Pune.Cmimi...

Hetimi tatimor nis bllokimin e GULF në Korçë

Hetimi tatimor nis bllokimin e GULF në Korçë Bllokimi nga Hetimi Tatimor pas skandalit të mashtrimit nga “Gulf” në zbatim të urdhër sekuestros të aseteve për “Sun Petroleum Albania”. Deri më...
video

Unaza Korçë -Voskop- Polenë -Korçë, do te jete gati në Gusht

Unaza Korçë -Voskop- Polenë -Korçë, do te jete gati në Gusht. https://www.youtube.com/watch?v=PNT1PENPxVk&feature=share

‘Çmendet’ moti në Maj! Ja çfarë na pret këtë muaj

Pas ditëve përvëluese të Prillit, Maji duket se do të ndryshojë tërësisht kushtet e motit. Sinoptikanët thonë se temperaturat ekstreme të ditëve që lamë pas, nuk do të përsëriten. “Ka...

Çmimi i bukës drejt rritjes, OSHEE: Ja pse nuk aplikohet. . .

Prodhuesit e bukës lajmëruan rritjen e çmimit sepse energjia elektrike për ta ishte e shtrenjtë. “Furrat e bukës, që përveç bukës masive,  tregtojnë edhe produkte të tjera nga më të...

Policia e Korçës, bilanc një javor për goditjen dhe parandalimin e paligjshmërisë.

Policia e Korçës bën të ditur se vijon puna për parandalimin dhe goditjen e paligjshmërisë. Në kuadër të punës së kësaj policie, është edhe një bilanc një javor me...