Një ngjarje shumë e rrallë ka ndodhur në Parkun Kombëtar të Jugut Luangwa. Fshatarët u alarmuan nga thirrjet dhe të qarat drejt nënës të një elefanti të vogël dhe thirrën punëtorët e shpëtimit në vendngjarje. Veterinerët arritën të nesërmen dhe...
Dy bomba molotov kanë shpërthyer në qendër të Selanikut mëngjesin e së shtunës. Sipas mediave greke dy bombat molotov janë hedhur nga persona ende të paidentifikuar në qendër të qytetit në vendin ku po rikonstruktohej metroja. Në vendngjarje ka shkuar forca...
Jo jo NATO nuk po bombardon serbinë, jo jo askush i huaj nuk po bomardon Beogradin. Janë ata serbët e vet që nisën luftën në Beograd. Në arenë lufte u kthye dje "Partizan Stadium" në kryeqyetin serb. Ishin ultrasit e...
10,441FansaPëlqeje
388NdjekësNa Ndiqni
5,962AbonentëAbonohu
- Advertisement -

Më të Rejat