Ledion Liço është prezantuesi historik i ‘The Voice’ në Shqipëri. Për 8 vite ai ka prezantuar këtë spektakël, i cili ka bërë për vete publikun shqiptar. “Ky është një nga emisionet e tij më të dashura, e megjithatë në puntatën...
Fustani i zi edhe pse i thjeshtë ka nevojë për aksesorë. Këshillohet të investosh tek këpucët ose sandalet me taka të larta. Një shall elegant, perla, rripa të vegjël mesi, vathë klasikë në filigran por edhe voluminoz, nuk duhet...
Eleni Fureira, ishte dje në darkë e ftuar në emisionin Late Night në televizionin grek ANT1 ku atje foli për shumë tema të jetës së saj. Këngëtarja ndër të tjera u shpreh edhe për vendin e origjinës së saj, për...
Në një intervistë ndryshe në Pop Culture, Erion Veliaj nuk foli vetëm për qytetin, për hallet dhe punët që po kryhen e duhet të kryhen, por edhe për jetën e tij personale. “Unë tapë nuk bëhem asnjëherë. Kam një sens...
Ka disa ditë që moderatorja Viola Spiro është bërë kryefjala e medias për shkak të arrestimit të së dashurit të saj, Valentin Selaj i akuzuar për trafik kokaine. Viola Spiro është përfshirë këto ditët e fundit në lajmet e mediave...
https://www.youtube.com/watch?v=uFrtcdTluvw&feature=share
DASHI Puna: nuk jeni të kënaqur me statusin tuaj profesional. Megjithatë, gjatë këtij muaji keni mundësinë të shkëlqeni, duke pasur edhe mbështetjen e bashkëpunëtorëve. Nëse keni biznis personal, mund të rregulloni horizontin e suksesit tuaj. Nëse dëshironi të përforconi lidhjet...
Momenti u paketimit të rrobave kur ju niseni në një udhëtim pune apo edhe për pushime, është gjithmonë pak stresues. Kjo për faktin se gjithmone priremi të marrim sa më shumë rroba me vete, ndërkohë që valixhja na kufizon,...
Salsano Rrapi, aktualisht aktor dhe moderator në programin e humorit “Portokalli” dhe bashkëshortja e tij, Erjona Kakeli,janë bërë prindër të një tjetër vogëlusheje. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Erjona në Instagram-in e saj ku ka ndarë një fotot...
Quhet Albana Cakshiri, një ish gazetare e suksseshme në disa prej televizioneve më në zë kombëtare dhe prezantuese e njohur. Ajo personifikon më së miri njeriun që ndjek pasionin dhe bën shumë gjëra në jetë. Është organizatorja e Miss...
10,441FansaPëlqeje
388NdjekësNa Ndiqni
5,962AbonentëAbonohu
- Advertisement -

Më të Rejat