Quhet Albana Cakshiri, një ish gazetare e suksseshme në disa prej televizioneve më në zë kombëtare dhe prezantuese e njohur. Ajo personifikon më së miri njeriun që ndjek pasionin dhe bën shumë gjëra në jetë. Është organizatorja e Miss...
10,441FansaPëlqeje
388NdjekësNa Ndiqni
5,962AbonentëAbonohu
- Advertisement -

Më të Rejat