Ledion Liço është prezantuesi historik i ‘The Voice’ në Shqipëri. Për 8 vite ai ka prezantuar këtë spektakël, i cili ka bërë për vete publikun shqiptar. “Ky është një nga emisionet e tij më të dashura, e megjithatë në puntatën...
Eleni Fureira, ishte dje në darkë e ftuar në emisionin Late Night në televizionin grek ANT1 ku atje foli për shumë tema të jetës së saj. Këngëtarja ndër të tjera u shpreh edhe për vendin e origjinës së saj, për...
Në një intervistë ndryshe në Pop Culture, Erion Veliaj nuk foli vetëm për qytetin, për hallet dhe punët që po kryhen e duhet të kryhen, por edhe për jetën e tij personale. “Unë tapë nuk bëhem asnjëherë. Kam një sens...
Ka disa ditë që moderatorja Viola Spiro është bërë kryefjala e medias për shkak të arrestimit të së dashurit të saj, Valentin Selaj i akuzuar për trafik kokaine. Viola Spiro është përfshirë këto ditët e fundit në lajmet e mediave...
Salsano Rrapi, aktualisht aktor dhe moderator në programin e humorit “Portokalli” dhe bashkëshortja e tij, Erjona Kakeli,janë bërë prindër të një tjetër vogëlusheje. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Erjona në Instagram-in e saj ku ka ndarë një fotot...
Quhet Albana Cakshiri, një ish gazetare e suksseshme në disa prej televizioneve më në zë kombëtare dhe prezantuese e njohur. Ajo personifikon më së miri njeriun që ndjek pasionin dhe bën shumë gjëra në jetë. Është organizatorja e Miss...
Brunilda Gorovelli Mimoza Paraveli është ajo këngëtare që jep shumë rrallë intervista në media, e ndërsa mund të  kërkosh për të, mund të gjesh këngët e shumta që ajo ka kënduar qysh herët. Kjo e dielë vjen me intervistën shumë...
10,441FansaPëlqeje
388NdjekësNa Ndiqni
5,962AbonentëAbonohu
- Advertisement -

Më të Rejat