Humbja në fushën e vet me rezultatin 0-1 ndaj Kukësit që më shumë pritej si fitore për të siguruar edhe matematikisht titullin kampion, duket se nuk është bërë dramë te Skënderbeu. Ekipi ka dalë menjëherë në seancë stërvitore paraditen...
Skënderbeu i Korçës, ka arritur të marrë hak për humbjen në gjysmëfinalen e parë ndaj Flamurtarit në Korçë 0-1, duke kthyer gjithçka në favor të tyre në përballjen e mbrëmjes së sotme në Vlorë. Ka qenë Sowe, ai që ka...
Pas nje pjese te pare te vaket , e dyta filloi me vrull per Skenderbeun. Ishte fillimisht Ali Soue dhe Tani Nimaga qe permbysin gjithcka dhe cojne me nje kembe ne finale Skenderbeun.
Skënderbeu në krizë, goditet sërisht https://www.youtube.com/watch?v=dN63UNJHkqc&feature=share
Skënderbeu, një muaj pa kapitenin. https://www.youtube.com/watch?v=S56yr-aPK0A&feature=share
KAS: Vendimi i titullit në datën 13 Prill. https://www.youtube.com/watch?v=D4OuJ4fCAtE&feature=share  
Skënderbeu ka arritur një fitore të thellë ndaj ekipit të Laçit, duke e mundur me shifrat 4-0 në ndeshjen e vlefshme për javën e 23 të Superligës. Ndeshja u zhbllokua që në minutën e 4-ët nga Aliti e pas kësaj...
Deri në këto moment të gjitha ekipet ishin mundur nga Skënderbeu , I vetmi ekip që kish marë dy barazime në dy fazat e para ishte Kamza . Por në këtë fazë të tretë edhe Kamza “gjunjëzohet “ Skuadra...
Skënderbeu: Të sigurt, e mbyllim me sukses në UEFA https://www.youtube.com/watch?v=fc1FNy1fr44&feature=share https://www.facebook.com/KorcaNews.al/
Ne një sfidë pa shumë raste Skënderbeu arriti të marë trepikshin e shumëkerkuar duke fituar me rezultatin 1-0 Flamurtarin. Ishte Gjergji Muzaka ai që në minuten 83' dërgoi topin në rrjetën e Nurkoviç me një goditje nga zona e vogël. Tifozët...
10,441FansaPëlqeje
388NdjekësNa Ndiqni
5,962AbonentëAbonohu
- Advertisement -

Më të Rejat