↙#SHITET 🚗 Marka/Modeli: Mercedez-Benz C200 📆 Viti: 2002 ⛽ Karburanti: Nafte 🕹 Transmisioni: Automatike 🛃 Dogana: e Paguar 💶 Cmimi: 3.300€ ☎ Telefon: 0682253566 🗺 Vendodhja: Korce 🆔🔗 Nr.Njoftimi: 4845 📜 Pershkrim shtes: Ne gjendje Shume te mire Pune.Cmimi i Diskutushem! 🌐 www.AutoBox.al Shit/Bli Makina Online ! #veturaneshitje #blejmakina #merrjepautovetura #shesmakina...
Viti 1979 ka qenë një vit i rëndësishëm plot me evenimente historike teknologjike, si p.sh. shpikjen (e harruar tashmë) të walkman-it të parë nga Sony apo lindja e kampionit të motoçiklizmit Valentino Rossi. Në vitin 1979 Mercedes-i prezanton për...
Fiat 500 (Cinquecento) është një ndër emrat më legjendarë të automobilizmit italian, ku ndër veçoritë e tjera, ka si pikë të fortë faktin se ka ditur t’i rezistojë çdo mode. Kështu, në një periudhë që duket se çdo gjë...
Sipas një studimi të bërë nga Universiteti i Bostonit ka rezultuar se një e treta e brezit milenial tashmë e ka humbur interesin që ka patur për mediat sociale. Shumë prej të rinjve tashmë i kanë fshirë llogaritë e...
Dikur një mësues më tha: “Brezat sa do të vijnë dhe më shumë do të përkeqësohen”. Sot e vërtetoj plotësisht këtë gjë. Nuk e them këtë vetëm për ato pak raste zhgënjyese që mund të kem parë apo dëgjuar,...
Fansat e Samsung më në fund do të mund të shohin produktin më të ri që ka nxjerrë kjo kompani, Galaxy S9 dhe S9+. Gjithashtu Sony dhe Nokia do të jenë krahë gjigantëve të tjerë të teknologjisë duke prezantuar smartfonët...
Rrjeti online i lejon përdoruesit e zgjedhur të vlerësojnë komentet negativisht. Të enjten, në shërbimin e mesazheve të shkurtra Twitter filloi të qarkullojë screenshots që tregojnë një buton “downvote” nën komentet e Facebook. Facebook dëshiron për të provuar një mundësi...
S’kishte gjë më të sikletshme në Snapchat se sa fakti se nëse bëje “screenshot” diçka, menjëherë i shkonte njoftimi përdoruesit të cilit ju i morët foton. Megjithatë, nëse menduat se në Instagram mund të bëni ç’të doni, e keni gabim....
Në fakt, gjithçka ka nisur me një ëndërr dhe e tillë ishte ajo e hidraulikut holandez, Opa, që ndërtoi këtë biçikletë ujore në vitin e largët 1926. Dhe ëndrra ka marrë tanimë formën e saj të plotë, plot 91...
Aplikacioni më i ri që do t'ju mundësojë çdo informacion për pikturat tuaja të preferuara. Sa herë ju ka ndodhur t’ju pëlqejë një pikturë, por të mos ia gjeni dot titullin? Tani nuk do ta keni më këtë shqetësim. Aplikacioni më...
10,441FansaPëlqeje
388NdjekësNa Ndiqni
5,962AbonentëAbonohu
- Advertisement -

Më të Rejat