Taksa e banesës, pagesa fillon në Shtator. https://www.youtube.com/watch?v=J1CfeC2iZYQ&feature=share
263 nxënës nga Korça në testim ndërkombëtar. https://www.youtube.com/watch?v=maO2IcdNXIY&feature=share
"Prej datës 14 mars 2018 gjuha shqipe ka statusin e një gjuhe zyrtare edhe në Republikën e Maqedonisë. Me vendimin që mori Kuvendi i shtetit fqinj, shqipja tashmë shenjohet si gjuhë zyrtare në tre shtete." Kështu njofton sot, Akademia e...
Pogradec, punonjëset e pastrimit protestojnë për pagat! https://www.youtube.com/watch?v=OsCfXrb7njk&feature=share  
Ilir Daja dukej se do kishte të gjithë lojtarët në dispozicion për supersfidën ndaj Flamurtarit, por nuk ndodhi kështu. Bakari Nimaga për arsye familjare është larguar nga grumbullimi i ekipit dhe nuk do jet prezent sot ndaj ekipit vlonjat. Lojtarët...
  Lojë e dobët dhe rezultat zjgënjyes. Këto dy arsye mjaftojne për tu nervozuar tifozët e Skënderbeut. Korçarët pas përfudimit të ndeshjes kanë shprehur mendimet e tyre në rjjetet sociale. Mjafton të shikosh komentet në faqen zyrtare të Skënderbeut në Facebook...
https://www.youtube.com/watch?v=WcRUCoCF_lo&feature=share
Klubi Futbollistik Skënderbeu ka bërë të ditur përmes profileve zyrtare në rjetet sociale që për ndeshjen e nesërme (16-12-2017) ndaj Lushnjes klubi ka vendosur transport falas për të gjithë tifozët që dëshirojnë të ndjekin e mbështesin ekipin nga afër. Nisja...
https://www.youtube.com/watch?v=1ErKhFKpozM https://www.youtube.com/watch?v=NCs00cs-CyA sot 7 tv
Ora që ndodhet në qendër të qytetit ka vite që "fle" gjumë, ka dalë jashtë funksionit të saj. Akrepat e saj kanë ngelur duke treguar gjithmonë orën 11:00. Shumë vite më parë qytetarët korçarë e kishin shumë të nevojshme atë,...
10,441FansaPëlqeje
388NdjekësNa Ndiqni
5,962AbonentëAbonohu
- Advertisement -

Më të Rejat