Pas arrestimit të të dashurit, Viola Spiro më në fund thyen heshtjen…

0
1593

Ka disa ditë që moderatorja Viola Spiro është bërë kryefjala e medias për shkak të arrestimit të së dashurit të saj, Valentin Selaj i akuzuar për trafik kokaine.

Viola Spiro është përfshirë këto ditët e fundit në lajmet e mediave shqiptare dhe atyre italiane pasi i dashuri i saj Valentin Selaj u arrestua në Itali në akuzën e trafikut të drogës.

Nga ana e Violës nuk ka pasur asnjë reagim këto ditë por ka qenë mamaja e saj që me anë të postimeve në rrjete sociale është kthyer kundër gazetarëve dhe i ka dalë në mbrojtje vajzës së saj.

Pas këtij lajmi ajo kishte preferuar të rrinte në heshtje dhe pa asnjë reagim , ndërsa mbrëmjen e sotme ka thyer këtë heshtje duke publikuar një video në Instastory ku nga xhami i makinës dallohet që ajo ndodhet në qytetin e Vlorës dhe në prehër mban qenushin e saj të vogël.

PËRGJIGJU

Ju lutem shkruani komentin!
Ju lutem shkruani emrin tuaj