Salsano Rapi, baba për herë të dytë

0
444

Salsano Rrapi, aktualisht aktor dhe moderator në programin e humorit “Portokalli” dhe bashkëshortja e tij, Erjona Kakeli,janë bërë prindër të një tjetër vogëlusheje.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Erjona në Instagram-in e saj ku ka ndarë një fotot të duarve të saj, të vajzës së mami dhe të bebit të porsalindur që mesa duket nga shkrimi bashkangjitur ka ardhur në jetë para kohe. Fatmirësisht nisur dhe nga fjalët e Erjonës dhe urimet, vogëlushja dhe mami i saj janë në gjendje të mirë shëndetësore.

PËRGJIGJU

Ju lutem shkruani komentin!
Ju lutem shkruani emrin tuaj