E hënë, 8 Mars, 2021

Tregëtarët e tregut Industrial në Korcë të përjashtuar nga paga e luftës

KLIKONI TEK LINKU I MEPOSHTEM PER TE NDJEKUR LAJMIN NGA YOUTUBE https://www.youtube.com/watch?v=CP7z0PDxELs&feature=share&fbclid=IwAR0zss0zgRYlK4N5iN1wJbGHcyJioQFkh5kOtfKonvT3mBAv1jX6P7DBLb0

POSTIMET E FUNDIT

NUSRET VJEN NË SHQIPËRI,QËNDRON NË KORÇË…

Mësohet se kuzhinieri i njohur, Nusret Gokçe, aktualisht po shijon qëndrimin në vendin tonë. Siç bëhet e ditur nga burime të sigurta...

“Do të thyej brinjët, legen, !”, skandal në Konsullatën Shqiptare në Selanik, punonjësi qëllon qytetarët (VIDEO)

Një shqiptare që jeton në Greqi ka denoncuar veprimet e një punonjësi të Konsullatës Shqiptare në Selanik, pasi ky i fundit ka...

Makina merr flak në mes të Korcës

Përfshihet nga flakët një makinë në qytetin e Korcës. Ngjarja ka ndodhur në bulevard “Republika” dhe mjeti ka qenë...

Shumica e banoreve me COVID, fshati Prodan pa sherbim shendetesor. Të semuret shkojne deri ne Korce

Shumica e banoreve me COVID, fshati Prodan pa sherbim shendetesor. Të semuret shkojne deri ne Korce. Ndiqni Koronikën e...

POGRADEC/Lista e emrave të personave që ju ka dalë Leja e LEGALIZIMIT.

NJOFTIM PER QYTETARET,
Te gjithe qytetaret qe do te gjejne emrin ne listen e meposhteme jane te lutur te paraqiten prane Drejtorise se ALUIZNI-t Korce, pasi ka kohe qe i eshte emetuar Leja e Legalizimit, dhe nuk kane erdhur per ti terhequr.
NR EMER ATESI MBIEMRI VENDODHJA
1 VASIL TOSUN FIRAJ BULGAREC
2 VASILIKA APOSTOL PACILI KORCE
3 JORGO HAXHI LIKOLLARI POGRADEC
4 VASIL PANDI KITA CIFLIG
5 FLORANT HAXHI LLAPA PIRG
6 XHELAL SHEBI MUCLLARI MEMELISHT
7 BUJAR ARIF GUCE POGRADEC
8 DURIM SHEFQET XHUKE PODRADEC
9 HAKI JONUS HAFESLLARI POGRADEC
10 ZYBER ARIF GUCE POGRADEC
11 FLAMUR IDAI MAZELLI POGRADEC
12 RAMAZAN ADIL MARA BUCIMAS
13 AGRON KALEM TOPALLI MEMELISHT
14 AMELI KODHEL SARI BUCIMAS
15 ERALD/ERJON PERPARIM CORBAXHI HUDENISHT
16 QERIM ABEDIN GUCE POGRADEC
17 FERIT RUSHIT LICKOLLARI POGRADEC
18 GJERGJI GAVRIL KOLLCAKU POGRADEC
19 VASIL YMER PILINCI REMENJ
20 PASHO HAKI RAPOLLARI POGRADEC
21 DIOGJEN ZARIF QEVA VERDOVE
22 GENCI RESUL VRESHTA MBORJE
23 SKENDER SHABAN QEVA BUCIMAS
24 NESHET ADEM BESHELLO CERRAVE
25 ARIAN AMIR KAPA CERRAVE
26 ISMAIL SABRI BEGO POGRADEC
27 LEONIDHA PETRE SPIROLLARI POGRADEC
28 FIDARI XHEZAR MUCKA VERDOVE
29 VASIL DHIMTER POLISI POGRADEC
30 OLTI ZIJA PUPA BUCIMAS
31 JORDHAN FONDI SPIROLLARI BUCIMAS
32 LIVAN ILIAS LATIFLLARI BUCIMAS
33 ERJON FIDAI BACLLARI NIZHAVEC
34 BESNIK NAZAR VEIZI POGRADEC
35 PANDELI XHELADIN TOLLOZHINA BUCIMAS
36 SELMAN BETMIN DERVISHI REMENJ
37 GJYLIE XHELAL FEZOLLARI POGRADEC
38 VIKTOR YZEIR KREKAS KORCE
39 RAJMON BARI DULELLARI KORCE
40 FLUTURAK RUSTEM SHYTI GESHTENJAS
41 DRITAN RAMADAN BAKOLLARI POGRADEC
42 RAPO KITO PACILI KORCE
43 JULIAN NEXHMI COLLAKU POGRADEC
44 MYRTON AVNI MAXHARI POGRADEC
45 TAULANT FIDARI ZENUNLLARI POGRADEC
46 NEKIJE HATE MUCOLLARI POGRADEC
47 PETRAQ THIMI FOTO KORCE
48 ANDREA CERCIZ KAMANI POGRADEC
49 FOTI RAPO KAPE POGRADEC
50 STAVRI MUSA VASILI KORCE
51 HASAN NEVRUS HOXHA POGRADEC
52 ANDREA SAMI XHIHANI KORCE
53 BARJAM ISA TOPALLI MEMELISHT
54 RAMADAN RAMIS CENKA UDENISHT
55 SHPETIM ABEDIN LICKOLLARI POGRADEC
56 GURI SELMAN BALLIU POGRADEC
57 NAILE SELMAN MUCOLLARI POGRADEC
58 GURI REXHEP MEKO PETRUSHE
59 RUZHDI HAZIS ALUSHLLARI UDENISHT
60 DYLBER DILAVER HYKELLARI POGRADEC
61 MERSIN IBRAHIM COLLAKU POGRADEC
62 SELFO MALIQ SULKA KAMENICE
63 GJERGJI ALI OSMAN KORCE
64 GAVROSH ENGJELL MACOLLI POGRADEC
65 PERPARIM XHEVIT SHULI POGRADEC
66 SEIT SHYQIRI KERELLARI GURRAS
67 KLODJAN ZINI LICO VERDOVE
68 RAKO SPIRO ZGURI DRENOVE
69 KUJTIM GURI ZEKA POGRADEC
70 CLIRIM BEQIR SELMANI POGRADEC
71 DURIM AREFI XHUKELLARI POGRADEC
72 SELMAN LAMCE BASHOLLI POGRADEC
73 ISUF RAMIS DALIP DVORAN
74 RESHAT HASAN ADEMAJ POGRADEC
75 JANI YMER MANI POGRADEC
76 BEDRI NURI AGOLLI POGRADEC
77 PANDI LONI BUZO POGRADEC
78 FATJON BEXHET MUCELLI POGRADEC
79 YLLI BIDO XHYDOLLARI UDENISHT
80 GEZIM ZALO VELILLARI UDENISHT
81 JORGO PELLUMB SHKULLAKU POGRADEC
82 CLIRIM XHEZMI MAZELLI BUCIMAS
83 PETRO XHEMAL KULLOLLI BUCIMAS
84 ROLAND RESHAT BEGOLLARI POGRADEC
85 BESNIK FARI KLLOMOLLARI POGRADEC
86 REXHEP NUREDIN SHULI POGRADEC
87 AGRON JAUP JAUPI MALIQ
88 NEVRUS NURI RAKIP GOSKOVE
89 ABAS KADRI MECAJ MALIQ
90 VALTER BAJRAKTAR KREKAS LIBONIK
91 ERALD VASIL RAVOLLI BARC
92 MENTOR MUHARREM MAHMUTLLARI VERDOVE
93 FARI FETA XHELO POGRADEC
94 SHERIF ZEQO RAPCE POGRADEC
95 MEDI SULEJMAN DEDELLI BARC
96 HAXHI GANI KODRA POGRADEC
97 CELNIK HEKURAN MIMINLLARI NIZHAVEC
98 METE SEIT MAXHARI VERDOVE
99 HYSEN BEKTASH DIKOLLI MALIQ
100 SPIRO NEXHIP FIRAJ KORCE
101 NESTI NIHAT LULI LESHNICE
102 LUAN FATMIR KRASTA GURRAS
103 OSMAN HAKI BASHOLLI GOSKOVE
104 ENVER SALI SEIT GOSKOVE
105 ALMIR MUHARREM SHPARTHI VERDOVE

Latest Posts

NUSRET VJEN NË SHQIPËRI,QËNDRON NË KORÇË…

Mësohet se kuzhinieri i njohur, Nusret Gokçe, aktualisht po shijon qëndrimin në vendin tonë. Siç bëhet e ditur nga burime të sigurta...

“Do të thyej brinjët, legen, !”, skandal në Konsullatën Shqiptare në Selanik, punonjësi qëllon qytetarët (VIDEO)

Një shqiptare që jeton në Greqi ka denoncuar veprimet e një punonjësi të Konsullatës Shqiptare në Selanik, pasi ky i fundit ka...

Makina merr flak në mes të Korcës

Përfshihet nga flakët një makinë në qytetin e Korcës. Ngjarja ka ndodhur në bulevard “Republika” dhe mjeti ka qenë...

Shumica e banoreve me COVID, fshati Prodan pa sherbim shendetesor. Të semuret shkojne deri ne Korce

Shumica e banoreve me COVID, fshati Prodan pa sherbim shendetesor. Të semuret shkojne deri ne Korce. Ndiqni Koronikën e...

MOS HUMBISNI

MERR FUND MAKTHI I EMIGRANTËVE NË KUFI, 27 SHQIPTARËT DËRGOHEN NË HOTELIN KARANTINË

Pas 4 netëve jashtë në shi dhe dëborë, pasditen e sotme është zgjidhur problemi i shqiptarëve që nuk janë rezident në Greqi,...

Me dorën e sëmurë dhe me shtëpinë e shkatërruar nga tërmeti, i riu nga Pogradeci kërkon ndihmë

Tërmeti i 26 nëntorit në Shqipëri la pas 50 viktima dhe një numër të madh personash që vijojnë të jetojnë në banesa...

Si të bëni pazar gjatë pandemisë COVID-19

Masat e ndërmarra për të parandaluar përhapjen e koronavirusit, kanë shkaktuar shumë ndryshime në rutinën tonë ditore. Por më...

Kapshticë bllokohen 54 shtetas me gra e fëmijë.

Pandemia e COVID-19 I gjen me valixhe në dorë një pjesë emigrantësh shqiptarë që provojnë në këtë situatë karantine se nuk janë...

Koronavirusi, ndërron jetë mësuesi grek I shkollës ‘Omiros’.

Koronavirusi shkakton një viktimë në distancë për Korçën. Ka ndërruar jetë mësuesi grek që punonte në shkollën private ‘Omiros’ I prekur nga...

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.

Latest Posts

NUSRET VJEN NË SHQIPËRI,QËNDRON NË KORÇË…

Mësohet se kuzhinieri i njohur, Nusret Gokçe, aktualisht po shijon qëndrimin në vendin tonë. Siç bëhet e ditur nga burime të sigurta...

“Do të thyej brinjët, legen, !”, skandal në Konsullatën Shqiptare në Selanik, punonjësi qëllon qytetarët (VIDEO)

Një shqiptare që jeton në Greqi ka denoncuar veprimet e një punonjësi të Konsullatës Shqiptare në Selanik, pasi ky i fundit ka...

Makina merr flak në mes të Korcës

Përfshihet nga flakët një makinë në qytetin e Korcës. Ngjarja ka ndodhur në bulevard “Republika” dhe mjeti ka qenë...

Shumica e banoreve me COVID, fshati Prodan pa sherbim shendetesor. Të semuret shkojne deri ne Korce

Shumica e banoreve me COVID, fshati Prodan pa sherbim shendetesor. Të semuret shkojne deri ne Korce. Ndiqni Koronikën e...