Është mbyllur me fitoren e vendasve takimi midis Skenderbeut dhe Kukësit me rezultat 2-1.

0
1012

Është mbyllur me fitoren e vendasve takimi midis Skenderbeut dhe Kukësit me rezultat 2-1.

Një përballje që i kishte të gjitha ,lojën e bukur,golat,emocionet,kartonat dhe përballjet fizike mes lojtarëve.

Me këtë fitore Skenderbeu shkëputet me 8 pikë nga Kamza që mban vendin e dytë në kampionat.

Goli i Pare.

Goli i Dyte.

Goli i Trete.

PËRGJIGJU

Ju lutem shkruani komentin!
Ju lutem shkruani emrin tuaj