Formacioni i mundshëm ndaj Beslidhjes

0
1491
Formacioni

Pas pak Skënderbeu do perballet ndaj Beslidhjes per Kupën e Shqipërisë dhe trajneri Ilir Daja ka menduar te bëj nje “mini” rotacion per këtë sfidë.

Skema 4-3-2-1: Teqja, Pëllumbi, Aliti, Jashanica, Lulaj, Demte, Shkodra, Nimaga, Gripshi, Sahiti, Kelmendi.

PËRGJIGJU

Ju lutem shkruani komentin!
Ju lutem shkruani emrin tuaj