Perplasje në Korçë mes tifozëve të Skënderbeut dhe Kukësit

0
2339

Sherr në Korçë mes tifozëve të Skënderbeut dhe Kukësit, nuk i ndal dot as policia.

 

PËRGJIGJU

Ju lutem shkruani komentin!
Ju lutem shkruani emrin tuaj