Skënderbeu Nis përgatitjet anti-Laç.

0
797

Humbja në fushën e vet me rezultatin 0-1 ndaj Kukësit që më shumë pritej si fitore për të siguruar edhe matematikisht titullin kampion, duket se nuk është bërë dramë te Skënderbeu. Ekipi ka dalë menjëherë në seancë stërvitore paraditen e së hënës. Të ndarë në dy grupe, ku njëri është përqëndruar te riaftësimi, dhe tjetri në senancë të plotë e zhvilluan këtë stërvitje. Ekipi do të stërvitet tre ditë në Korçë, dhe më pas do të zhvendoset në Durrës për ndeshjen që do të luajë në Laç. Në javën e 32 të kampionatit, Skënderbeu do të synojë fitoren që I shtyu pak festën e titullit. Grupi I lojtarëve paraqitet I plotë për sfidën ndaj kurbinasve.

PËRGJIGJU

Ju lutem shkruani komentin!
Ju lutem shkruani emrin tuaj