E diel, 5 Prill, 2020

Arrestohet drejtuesi I mjetit që shkaktoi aksidentin në rrugën Korçë-Maliq

Arrestohet nga policia drejtuesi I një mjeti që aksidentoi me pasojë vdekjen një çift bashkëshortësh të martën pasdite në rrugën Korçë-Maliq. Specialistët e Sektorit...
Ballina Etiketimet Bashkia maliq

bashkia maliq

Bashkia Maliq nis punën tek godina e re

Bashkia Maliq nis punën tek godina e re. https://www.youtube.com/watch?v=41m2NR6aTks&feature=share

Bashkia Maliq nis sistemin e aksit rrugor Lozhan-Moglice

Bashkia Maliq nis sistemin e aksit rrugor Lozhan-Moglice. https://www.youtube.com/watch?v=-jxa6psL51s&feature=share

Aksi Rrugor Maliq – Lozhan i degraduar

Aksi Rrugor Maliq - Lozhan i degraduar. https://www.youtube.com/watch?v=ygAr_gaWGv0&feature=share

Bashkitë e Maliqit dhe Bilishtit pa energji prej më shumë se 7 orësh.

Vazhdon prej më shumë se shtatë orësh mungesa e energjisë elektrike për banorët e zonave që përfshihen nga bashkitë e Maliqit dhe Bilishtit. Energjia...

Must Read

Vdekja e Enea Ftojt, në komisariat, prindërit: Ja provat e reja që policia e dhunoi

Disa muaj pas vdekjes së 27-vjeçarit Enea Ftoj në komisariatin e Policisë së Korçës, babai i tij ka dorëzuar prova të reja në Prokurori, ...

Bashkia Korçë: Situata e borës u përballua me sukses

Bashkia Korçë: Situata e borës u përballua me sukses! https://www.youtube.com/watch?v=FcqLeuPWeJE&feature=share

Korce zonat rurale, probleme me energjinë elektrike

Korce zonat rurale, probleme me energjinë elektrike! https://www.youtube.com/watch?v=VZCPTF4b0Zo&feature=share