E hënë, 8 Mars, 2021

Tregëtarët e tregut Industrial në Korcë të përjashtuar nga paga e luftës

KLIKONI TEK LINKU I MEPOSHTEM PER TE NDJEKUR LAJMIN NGA YOUTUBE https://www.youtube.com/watch?v=CP7z0PDxELs&feature=share&fbclid=IwAR0zss0zgRYlK4N5iN1wJbGHcyJioQFkh5kOtfKonvT3mBAv1jX6P7DBLb0
Ballina Etiketimet Kf skenderbeu

kf skenderbeu

CAS e ul në 3 vjet dënimin e Skënderbeut

Një lajm i papritur vjen sot nga CAS. Sipas “Konica.al” Skënderbeut i është ulur dënimi nga 10 në 3 vite. Duke ruajtur konfidencialitetin e gjykatësit brenda në...

Skënderbeu intesifikon përgatitjet e sfidës që e pret me Kukësin

Te ekipi I Skënderbeut kanë intesifikuar përgatitjet për sfidën e rradhës, atë në trasfertë ndaj Kukësit. Edhe të martën në mesditë u zhvillua stërvitja...

Skënderbeu thërret ‘nën armë’ të huazuarit për vazhdimësinë.

Te Skënderbeu gjithshka mund të ndodhë, kur kalon nga parajsa e titujve në ferrin e UEFA-s. Largimeve nga stafi teknik, u shtohen edhe ato...

Skënderbeu Nis përgatitjet anti-Laç.

Humbja në fushën e vet me rezultatin 0-1 ndaj Kukësit që më shumë pritej si fitore për të siguruar edhe matematikisht titullin kampion, duket...

Skënderbeu në krizë, goditet sërisht

Skënderbeu në krizë, goditet sërisht https://www.youtube.com/watch?v=dN63UNJHkqc&feature=share

Skënderbeu, një muaj pa kapitenin

Skënderbeu, një muaj pa kapitenin. https://www.youtube.com/watch?v=S56yr-aPK0A&feature=share

KAS: Vendimi i titullit në datën 13 Prill

KAS: Vendimi i titullit në datën 13 Prill. https://www.youtube.com/watch?v=D4OuJ4fCAtE&feature=share  

Skënderbeu “i pamëshirshëm” ndaj Laçit/ Udhëheq i qetë në krye të tabelës

Skënderbeu ka arritur një fitore të thellë ndaj ekipit të Laçit, duke e mundur me shifrat 4-0 në ndeshjen e vlefshme për javën e...

Osmani: Jemi të qetë dhe të motivuar

Ekipi ka nisur sot përgatitjet për takim e radhës në kampionat ndaj Flamurtarit ndërkohë që i madh ka qënë interesi i mediave sot në...

Must Read

MERR FUND MAKTHI I EMIGRANTËVE NË KUFI, 27 SHQIPTARËT DËRGOHEN NË HOTELIN KARANTINË

Pas 4 netëve jashtë në shi dhe dëborë, pasditen e sotme është zgjidhur problemi i shqiptarëve që nuk janë rezident në Greqi,...

Me dorën e sëmurë dhe me shtëpinë e shkatërruar nga tërmeti, i riu nga Pogradeci kërkon ndihmë

Tërmeti i 26 nëntorit në Shqipëri la pas 50 viktima dhe një numër të madh personash që vijojnë të jetojnë në banesa...

Si të bëni pazar gjatë pandemisë COVID-19

Masat e ndërmarra për të parandaluar përhapjen e koronavirusit, kanë shkaktuar shumë ndryshime në rutinën tonë ditore. Por më...