E diel, 7 Mars, 2021

Tregëtarët e tregut Industrial në Korcë të përjashtuar nga paga e luftës

KLIKONI TEK LINKU I MEPOSHTEM PER TE NDJEKUR LAJMIN NGA YOUTUBE https://www.youtube.com/watch?v=CP7z0PDxELs&feature=share&fbclid=IwAR0zss0zgRYlK4N5iN1wJbGHcyJioQFkh5kOtfKonvT3mBAv1jX6P7DBLb0
Ballina Etiketimet Korca lajme

korca lajme

I riu nga Korça dhe e dashura e tij e pësojnë

Dita të hidhet në erë dhe nga një pyetje. Jo vetëm kaq, por po nuk u përgjigje siç duhet, mund të futesh...

Çudira shqiptare, fshati Vloçisht pa ujë se banori privatizon rrugën për te depoja e ujit.

Çudira shqiptare, fshati Vloçisht pa ujë se banori privatizon rrugën për te depoja e ujit. Fshati peng I një...

Bashkia Korçë: Situata e borës u përballua me sukses

Bashkia Korçë: Situata e borës u përballua me sukses! https://www.youtube.com/watch?v=FcqLeuPWeJE&feature=share

Korçë: Shtohen bizneset në zonën këmbësore

Korçë: Shtohen bizneset në zonën këmbësore. https://www.youtube.com/watch?v=Vw8Hld0h7VA

Të gjithë duan të shkojnë në Korçë… Qyteti i borës, birrës, serenatave e mikpritjes

Të gjithë duan të shkojnë në Korçë... Qyteti i borës, birrës, serenatave e mikpritjes. https://www.youtube.com/watch?v=E_BcSmvnP_Q&feature=youtu.be

Behu edhe ti pjese e stafit te KorcaNews.al

Të gjithë studentëve të gazetarisë, por edhe ata që kanë pasion gazetarinë, www.KorcaNews.al u jep mundësinë të jenë pjesë e stafit të tij. Na kontaktoni...

Must Read

MERR FUND MAKTHI I EMIGRANTËVE NË KUFI, 27 SHQIPTARËT DËRGOHEN NË HOTELIN KARANTINË

Pas 4 netëve jashtë në shi dhe dëborë, pasditen e sotme është zgjidhur problemi i shqiptarëve që nuk janë rezident në Greqi,...

Me dorën e sëmurë dhe me shtëpinë e shkatërruar nga tërmeti, i riu nga Pogradeci kërkon ndihmë

Tërmeti i 26 nëntorit në Shqipëri la pas 50 viktima dhe një numër të madh personash që vijojnë të jetojnë në banesa...

Si të bëni pazar gjatë pandemisë COVID-19

Masat e ndërmarra për të parandaluar përhapjen e koronavirusit, kanë shkaktuar shumë ndryshime në rutinën tonë ditore. Por më...