E hënë, 8 Mars, 2021

Tregëtarët e tregut Industrial në Korcë të përjashtuar nga paga e luftës

KLIKONI TEK LINKU I MEPOSHTEM PER TE NDJEKUR LAJMIN NGA YOUTUBE https://www.youtube.com/watch?v=CP7z0PDxELs&feature=share&fbclid=IwAR0zss0zgRYlK4N5iN1wJbGHcyJioQFkh5kOtfKonvT3mBAv1jX6P7DBLb0
Ballina Etiketimet Lojtaret

lojtaret

Daja ka nje mesazh per lojtaret e “stolit” te Skenderbeu

Daja në konferencën e sotme për shtyp: Lojtari që vjen tek “Skënderbeu” duhet ta marë me “forcë” fanellën e titullarit. https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=4mTO8mivfH0 /korcalajm

Lojtarët e Skënderbeut urojnë Shqipërinë për 105 vjetorin e pavarsisë

Nuk mund të mungonin sot urimet e lojtarëve "bardhekuq" për 105 vjetrorin e pavarsisë së Shqipërisë. Lojtarët kanë bër publike urimet e tyre përmes rrjeteve...

Must Read

MERR FUND MAKTHI I EMIGRANTËVE NË KUFI, 27 SHQIPTARËT DËRGOHEN NË HOTELIN KARANTINË

Pas 4 netëve jashtë në shi dhe dëborë, pasditen e sotme është zgjidhur problemi i shqiptarëve që nuk janë rezident në Greqi,...

Me dorën e sëmurë dhe me shtëpinë e shkatërruar nga tërmeti, i riu nga Pogradeci kërkon ndihmë

Tërmeti i 26 nëntorit në Shqipëri la pas 50 viktima dhe një numër të madh personash që vijojnë të jetojnë në banesa...

Si të bëni pazar gjatë pandemisë COVID-19

Masat e ndërmarra për të parandaluar përhapjen e koronavirusit, kanë shkaktuar shumë ndryshime në rutinën tonë ditore. Por më...