E hënë, 8 Mars, 2021

Tregëtarët e tregut Industrial në Korcë të përjashtuar nga paga e luftës

KLIKONI TEK LINKU I MEPOSHTEM PER TE NDJEKUR LAJMIN NGA YOUTUBE https://www.youtube.com/watch?v=CP7z0PDxELs&feature=share&fbclid=IwAR0zss0zgRYlK4N5iN1wJbGHcyJioQFkh5kOtfKonvT3mBAv1jX6P7DBLb0
Ballina Etiketimet Maliq

Maliq

Aksi Rrugor Maliq – Lozhan i degraduar

Aksi Rrugor Maliq - Lozhan i degraduar. https://www.youtube.com/watch?v=ygAr_gaWGv0&feature=share

MALIQ, 500 FAMILJE PA UJË, TRANSFORMATORI SHITET PËR SKRAP

MALIQ, 500 FAMILJE PA UJË, TRANSFORMATORI SHITET PËR SKRAP!  

Lumi Devoll përmbyt fushën e Maliqit.

Fusha e Maliqit nuk i ka shpëtuar përmbytjes. Janë më shumë se 500 hektarë të kësaj fushe që gjenden nën ujë si pasojë e...

Maliq, probleme me energjinë në gjithë bashkinë

Maliq, probleme me energjinë në gjithë bashkinë.  

Tërmet, tronditet vendi në Maliq

Në orët e para të mëngjesit të sotme, në qytetin e Maliqit janë ndjerë disa lëkundje tërmeti. Mendohet paraprakisht se magnituda e këtij tërmeti...

MALIQ/ Policia arreston në flagrancë dy shtetas.

MALIQ Policia arreston në flagrancë dy shtetas. Të dy në gjendje të dehur, njëri prej tyre drejtonte mjetin pa leje drejtimi, pa dokumentacion dhe tjetri (pasagjer...

Must Read

MERR FUND MAKTHI I EMIGRANTËVE NË KUFI, 27 SHQIPTARËT DËRGOHEN NË HOTELIN KARANTINË

Pas 4 netëve jashtë në shi dhe dëborë, pasditen e sotme është zgjidhur problemi i shqiptarëve që nuk janë rezident në Greqi,...

Me dorën e sëmurë dhe me shtëpinë e shkatërruar nga tërmeti, i riu nga Pogradeci kërkon ndihmë

Tërmeti i 26 nëntorit në Shqipëri la pas 50 viktima dhe një numër të madh personash që vijojnë të jetojnë në banesa...

Si të bëni pazar gjatë pandemisë COVID-19

Masat e ndërmarra për të parandaluar përhapjen e koronavirusit, kanë shkaktuar shumë ndryshime në rutinën tonë ditore. Por më...