E hënë, 8 Mars, 2021

Tregëtarët e tregut Industrial në Korcë të përjashtuar nga paga e luftës

KLIKONI TEK LINKU I MEPOSHTEM PER TE NDJEKUR LAJMIN NGA YOUTUBE https://www.youtube.com/watch?v=CP7z0PDxELs&feature=share&fbclid=IwAR0zss0zgRYlK4N5iN1wJbGHcyJioQFkh5kOtfKonvT3mBAv1jX6P7DBLb0
Ballina Etiketimet Policia

Policia

Policia në Korçë, 12 milionë lekë gjoba për 20 ditë

Policia në Korçë, 12 milionë lekë gjoba për 20 ditë. https://www.youtube.com/watch?v=Gdpn2OLpNrA&feature=share

Korce dhunohen dy të rinj, dhe ju grabisin automjetin

Korce dhunohen dy të rinj, dhe ju grabisin automjetin.   https://www.youtube.com/watch?v=BqvvOYQnD4A&feature=share

MALIQ/ Policia arreston në flagrancë dy shtetas.

MALIQ Policia arreston në flagrancë dy shtetas. Të dy në gjendje të dehur, njëri prej tyre drejtonte mjetin pa leje drejtimi, pa dokumentacion dhe tjetri (pasagjer...

Must Read

MERR FUND MAKTHI I EMIGRANTËVE NË KUFI, 27 SHQIPTARËT DËRGOHEN NË HOTELIN KARANTINË

Pas 4 netëve jashtë në shi dhe dëborë, pasditen e sotme është zgjidhur problemi i shqiptarëve që nuk janë rezident në Greqi,...

Me dorën e sëmurë dhe me shtëpinë e shkatërruar nga tërmeti, i riu nga Pogradeci kërkon ndihmë

Tërmeti i 26 nëntorit në Shqipëri la pas 50 viktima dhe një numër të madh personash që vijojnë të jetojnë në banesa...

Si të bëni pazar gjatë pandemisë COVID-19

Masat e ndërmarra për të parandaluar përhapjen e koronavirusit, kanë shkaktuar shumë ndryshime në rutinën tonë ditore. Por më...