E premte, 5 Mars, 2021

Tregëtarët e tregut Industrial në Korcë të përjashtuar nga paga e luftës

KLIKONI TEK LINKU I MEPOSHTEM PER TE NDJEKUR LAJMIN NGA YOUTUBE https://www.youtube.com/watch?v=CP7z0PDxELs&feature=share&fbclid=IwAR0zss0zgRYlK4N5iN1wJbGHcyJioQFkh5kOtfKonvT3mBAv1jX6P7DBLb0
Ballina Etiketimet Ramush Haradinaj

Ramush Haradinaj

Kryeministri i Kosovës jep 2 mijë euro për katedralen e Korçës

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka dhuruar 2 mijë euro për tu punuar një pikturë murale në katedralen "Ringjallja" të Korçës. Gjithchka mësohet se...

Ramush Haradinaj: Ja çfarë më la përshtypje në qytetin e Korçës

Ditën e djeshme tek "Shtëpia e Flamurit" në qytetin e Korçës u mbajt mbledhja e përbashkët e dy qeverive, qeverisë së Kosovës dhe asaj...

Must Read

MERR FUND MAKTHI I EMIGRANTËVE NË KUFI, 27 SHQIPTARËT DËRGOHEN NË HOTELIN KARANTINË

Pas 4 netëve jashtë në shi dhe dëborë, pasditen e sotme është zgjidhur problemi i shqiptarëve që nuk janë rezident në Greqi,...

Me dorën e sëmurë dhe me shtëpinë e shkatërruar nga tërmeti, i riu nga Pogradeci kërkon ndihmë

Tërmeti i 26 nëntorit në Shqipëri la pas 50 viktima dhe një numër të madh personash që vijojnë të jetojnë në banesa...

Si të bëni pazar gjatë pandemisë COVID-19

Masat e ndërmarra për të parandaluar përhapjen e koronavirusit, kanë shkaktuar shumë ndryshime në rutinën tonë ditore. Por më...