Korce: ↙️Shitet Mercedes-Benz C200 Nafte e 2002.

0
2954

↙#SHITET
🚗 Marka/Modeli: Mercedez-Benz C200
📆 Viti: 2002
⛽ Karburanti: Nafte
🕹 Transmisioni: Automatike
🛃 Dogana: e Paguar
💶 Cmimi: 3.300€
☎ Telefon: 0682253566
🗺 Vendodhja: Korce
🆔🔗 Nr.Njoftimi: 4845
📜 Pershkrim shtes: Ne gjendje Shume te mire Pune.Cmimi i Diskutushem!
🌐 www.AutoBox.al Shit/Bli Makina Online !

#veturaneshitje #blejmakina #merrjepautovetura #shesmakina #veturaneshitje #blejmakina #shesmakina #tregumakinave #merrjepautovetura #merrjep #rent_car_albania #makinateperdorura #makinaneshitje #autobox.al #autoalbania #merrjepal #caralbaniacan#motorraneshitje #autovetura #vetura #tregumakinave #njoftimeonline #gjejmakina #njoftime_falas #Makina #motorra #kamionaneshitje #makinameqera #Makina #pjesekembimielektike

Per Njoftime dhe Reklama Tek webfaqja jone na Kontaktoni ne facebook.com/KorcaNews.al ose info@KorcaNews.al

Klikoni Ketu per me shume info: https://www.autobox.al/sq/makina/mercedes-benz/c-class/mercedes-benz-c-class-2002-nafte-4485.html

PËRGJIGJU

Ju lutem shkruani komentin!
Ju lutem shkruani emrin tuaj