Formacioni i Skënderbeut ndaj Flamurtarit

0
335

Ilir Daja dukej se do kishte të gjithë lojtarët në dispozicion për supersfidën ndaj Flamurtarit, por nuk ndodhi kështu. Bakari Nimaga për arsye familjare është larguar nga grumbullimi i ekipit dhe nuk do jet prezent sot ndaj ekipit vlonjat.

Lojtarët që pritet ta nisin ndeshjen që nga minuta e parë janë: Orges Shehi, Marko Radas, Bajram Jashanica, Kristi Vangjeli, Gledi Mici, Tefik Osmani, Gjergji Muzaka, Sabien Lilaj, Enis Gavazaj, Xhejms Adeniji, Ali Soue.

Skema (4-1-2-2-1)

PËRGJIGJU

Ju lutem shkruani komentin!
Ju lutem shkruani emrin tuaj