Aksident automobilistik në Belorta

0
3362

Një aksident automobilistik ka ndodhur mbasditen e sotme në fshatin Belorta të Korçës. Dy automjete të tipave BMW dhe Ford janë përplasur me njëra-tjetrën pasi automjeti tip BMW kishte hyrë në korsinë e gabuar. Nga ky aksident automobilistik mbetën të lënduar lehtë dy drejtuesit e automjeteve.

Video :

PËRGJIGJU

Ju lutem shkruani komentin!
Ju lutem shkruani emrin tuaj