Çifti nga Korça përfundon në spital pas natës së parë të bashkëjetesës, arsyeja shtang mjekët

0
517

Një çift në Korçë, i cili së fundmi është stabilizuar dhe ka filluar të jetojnë në shtëpi më vete duket se nuk e kanë nisur aspak mbarë.

Sipas gazetares së “Aldo Morning Show” ata kanë marrë një shtëpi me qira dhe kanë nisur të provojnë stimulantë.

“Ata kanë konsumuar hashash, por jo përmes cigares, por me pikatore poshtë gjuhës. Djali i ka dhënë fillimisht të dashurës, e cila ka filluar të flasë. Më pas ka konsumuar edhe djali. Vetëm pak kohë pas konsumit ata kanë përfunduar të dy në spital”, tha gazetarja e Klan.

 

PËRGJIGJU

Ju lutem shkruani komentin!
Ju lutem shkruani emrin tuaj