Foto / Dëbora i shton edhe më shumë bukurinë “Pazarit të Vjetër”

0
514

Edhe pse është shumë ftohtë, me temperaturat nën zero grade, një shëtitje në rrugicat e “Pazarit të Vjetër” do t’iu ofronte të shihnit një pamje fantastike. Çatitë e zbardhura nga bora ia kanë shtuar edhe më shumë bukurinë këtij pazari, i cili është kthyer në një nga vendet më të vizituara nga turistët pas rikonstruktimit të tij.

Në “Pazarin e Vjetër”, sot në mbrëmje në orën 18:00 mund të sfidoni të ftohtin nga ritmet e ngrohta braziliane nga ECLESIO RAMOS & FRIENDS, duke shijuar edhe një gotë verë dhe gështenja të pjekura.

 

PËRGJIGJU

Ju lutem shkruani komentin!
Ju lutem shkruani emrin tuaj