KF Skënderbeu uron të gjithë shqiptarët për festën e Pavarësisë

0
707

Klubi rekordmen shqiptar, Skënderbeu , ka zgjedhur rrjetin social Facebook për tju uruar të gjithë shqiptarëve anembanë botës 105 vjetorin e shpalljes së Pavarësisë, me anë të një fotoje me simbolet kuq e zi dhe në sfond qyteti i Korçës.

PËRGJIGJU

Ju lutem shkruani komentin!
Ju lutem shkruani emrin tuaj