Korçari që u aksidentua me eskortën e Ramës, bashkëautor i këngës/ Edi o Edi, mallist prej vërteti

0
2964

Korçari që u përplas mesditën e djeshme me eskortën e kryeministrit tashmë është vënë në pranga sepse sipas policisë është ai shkaktari i aksidentit.

Por Ilir Vrenozi zbulon një një rastësi të çuditshme për taksistin Spiro Naçi në Facebook. Pak ditë më parë Vrenozi dhe Spiro Naçi shfaqeshin duke kënduar një këngë-pamflet për kryeministrin Rama me vargjet e krijuara prej tyre, që bën xhiron e rrjetit; “Edi, o Edi mallist prej vërteti…”

Ja çfarë shkruan në Facebook Ilir Vrenozi duke hedhur edhe hije dyshimi se aksidenti dhe arrestimi i Naçit, nuk ka qenë rastësor.

https://web.facebook.com/ub3rc04st/videos/vb.100018305799413/151709458782580/?type=2&video_source=user_video_tab

Liroje Spiro Nacin Edi Rama !
Ky eshte djali qe ka bere aksidentin me eskorten e Kryeministrit …

E goditen nga mbrapa dhe tani ja hedhin fajin atij …

Kete video e kam bere une me Spiro Naci djali qe beri sot aksidentin me eskoreten e Kryeministrit…. e kemi bere para 3 ditesh…..kemi kenduar kete kenge me makinen e tij neper rruget e Korces me ze te larte … ai e hodhi dhe ne Fb i tij …

Dhe çuditerisht eskorta sot godet nga mbrapa makinen e Spiros dhe e akuzon ate tani …
Te jete rastesi …. thua

Shtet mafioz…. shtet muti… shtet plere…

PËRGJIGJU

Ju lutem shkruani komentin!
Ju lutem shkruani emrin tuaj