Korçë, digjet automjeti I parkuar në rrugë.

0
751

Policia e Korçës bën të diturvse më datë 30.11.2018, në orën 17:30, në lagjen nr 4 të qytetit, ka rënë zjarr në mjetin tip “Volkswagen Polo” të parkuar në rrugë. Mjeti në pronësi të shtetases E.Th, është djegur pjesërisht.
Dyshohet se zjarri në mjet, mund të ketë rënë si pasojë e një defekti në sistemin elektrik.
Policia tha se po hetohet për të zbardhur rrethanat e ngjarjes dhe përcaktuar shkakun e rënies së zjarrit.

PËRGJIGJU

Ju lutem shkruani komentin!
Ju lutem shkruani emrin tuaj