Makina kthehet përmbys në Korçë

0
773

Një përplasje e fuqishme dhe e frikshme ka ndodhur mëngjesin e sotëm në qytetin e Korçës.

Dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën dhe njëra prej tyre është kthyer përmbys.

Aksi.denti ndodhiu në rrugën  Korçë – Dishnicë disa minuta më parë.

Si pasojë e përplasjes së dy automjeteve të tipit SUV, njëra prej tyre është përmbysur në rrugë.

Sipas burimeve, drejtuesit e mjeteve kanë pësuar vetëm plagë të lehta, dhe dëmet duken më së shumti materiale.

PËRGJIGJU

Ju lutem shkruani komentin!
Ju lutem shkruani emrin tuaj