Skënderbeu përmbys gjithçka. 2 gola të shpejtë në fillim të pjesës së dytë

0
930

Pas nje pjese te pare te vaket , e dyta filloi me vrull per Skenderbeun.
Ishte fillimisht Ali Soue dhe Tani Nimaga qe permbysin gjithcka dhe cojne me nje kembe ne finale Skenderbeun.

PËRGJIGJU

Ju lutem shkruani komentin!
Ju lutem shkruani emrin tuaj