Tërmet, tronditet vendi në Maliq

0
1714

Në orët e para të mëngjesit të sotme, në qytetin e Maliqit janë ndjerë disa lëkundje tërmeti. Mendohet paraprakisht se magnituda e këtij tërmeti ka qenë 2.7 ballë. Ora në të cilën ka rënë tërmeti ka qenë 01:40 e mëngjesit.

Nuk raportohet për njerëz të lënduar dhe dëme materiale.

PËRGJIGJU

Ju lutem shkruani komentin!
Ju lutem shkruani emrin tuaj