Ulen çmimet e fruta-perimeve

0
590

Në prag të festave të fundvitit çmimet në tregun e fruta perimeve kanë pësuar një ulje të ndjeshme.

Për qytetarët çmimet janë mjaft të arsyeshme krahasuar me të njëjtën periudh të një viti më parë.

Por pvarsisht çmimeve të ulta, fuqia blerse nuk është ngritur as pak dhe vijon të ngelet në nivele të dobëta.

Reportazh TV Korça

PËRGJIGJU

Ju lutem shkruani komentin!
Ju lutem shkruani emrin tuaj