VIDEO/ Ja si e tregon Edi Rama aksidentin që i ndodhi në Korçë

0
1631

Aksidenti i ndodhur në hyrje të qytetit të Korçës, ku u përfshinë dy makina të eskortës së Kryeministrit Edi Rama, duke se ka shkaktuar jo pak shqetësime për kreun e qeverisë. Si rezultat i aksidentit mbetën të plagosur 3 gardistë, nga të cilët njëri është transportuar drejt Tiranës me helikopter pasi dyshohet se ka dëmtime të shtyllës kurrizore.

Aksidenti ndodhi pak përparav nisjes së mbledhjes së përbasjkët të dy qeverive, as të Shqipërisë dhe Kosovës.

Përpara nisjes së takimit të përbashkët, në pritjen shtetërore të organizuar për Kryeministrin Haradinaj, Rama duket se nuk ka mundur ta fshehë stresin dhe shqetësimin.

Në videon e publikuar në ERTV, kryeministri shfaqet duke shfryrë disa herë, ndërkohë që në mimikën e fytyrës së tij, shfaqej stres.

https://web.facebook.com/edirama.al/videos/10155344804861523/

PËRGJIGJU

Ju lutem shkruani komentin!
Ju lutem shkruani emrin tuaj