Viktima e djegur në Lekas një endacak

0
478

Personi që u gjend i djegur në një banesë në fshatin Lekas është një endacak.

I.Q, 45 vjeç nga Rembeci here pas here shkonte ne fshatin e larget ku dhe bente pune te ndryshme per banoret e fshatit Lekas .Atu ku kishte dhe te njohur. Banoret thane se 45 vjecari deri nga ora 20.00 te se henes eshte pare ne nje lokal ne qender te fshatit ku dhe ka konsumuar disa gota alkool. Me pas eshte nisur per te kaluar naten ne banesen e braktisur jo shume qendres se fshatit ku dhe eshte gjetur i djegur brenda baneses.

PËRGJIGJU

Ju lutem shkruani komentin!
Ju lutem shkruani emrin tuaj